Ticaret Anlaşması

Ekip Network olarak %100 özgün ve seo uyumlu içerikler göndermeyi kabul etmekteyiz. Bu yüzden içeriklerimiz garantilidir ve herhangi bir sorun olduğunda revize istemeniz yeterlidir. Tüm yazılar, tarafımızca kontrol edilip öyle gönderilmektedir fakat gönderdiğimiz her yazı, müşterinin kontrol ve onayına sunulur. Kontrol edilmeyen içeriklerden Ekip Network sorumlu tutulamaz. 3 gün içinde herhangi bir revize talep edilmezse makaleler kabul edilmiş sayılacaktır. 3 gün içinde herhangi bir sebeple revize istenirse Ekip Network olarak revizeyi yapmaktayız. Para iadesi sadece revizeler gerçekleştirilemiyorsa yapılır. 

Ekip Network olarak yazıları hızlı ve zamanında teslim etmeyi prensip edinmekteyiz fakat yoğun talep oluştuğundan teslim tarihinde gecikmeler yaşanabilir. Aşağıda, siparişin miktarına göre ortalama teslim süreleri belirtilmiştir. Aciliyeti olan makaleler varsa, müşteri tarafından açık ve net bir şekilde belirtilmelidir. Aciliyeti olan makaleleri yazım sırasında ön sıraya çekmekteyiz ve diğer makalelere göre daha hızlı teslim etmeliyiz. Yine de aciliyeti olan siparişlerinizde Ekip Network sorumluluk kabul etmez. Sadece, aciliyeti olan makaleler diğer makalelerden önce yazılır ve teslim edilir. 

Kelime Sayısına Göre Tahmini Teslim Süreleri

10 bin kelimeye kadar: Ortalama 3 gün ( Aciliyeti varsa 2 gün )

20 bin kelimeye kadar: Ortalama 4 gün ( Aciliyeti varsa 3 gün )

30 bin kelimeye kadar: Ortalama 5 gün ( Aciliyeti varsa 4 gün ) 

40 bin kelimeye kadar: Ortalama 5 gün ( Aciliyeti varsa 4 gün)

50 bin kelimeye kadar: Ortalama 5 gün ( Aciliyeti varsa yarısı ortalama 3 gün)

Bunlar ortalama sürelerdir. Yazar kadromuz sürekli genişlemektedir. Aktif yazar sayısı ve yoğunluğa göre makaleleriniz daha hızlı teslim edilmektedir.